مجموعه چیرا شما را به خرید بهترین محصولات شوینده دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • 10 + 3 =

فروش اینترنتی مایع سفید کننده ۱۰ لیتری

آنچه در این مقاله می خوانید...

استفاده های مایع وایتکسمارک های مایع سفید کننده 10 لیتری در ابراننرخ مایع وایتکسنمایندگان فروش مایع وایتکس در ایرانفروش مایع سفید کننده 10 لیتری به سراسر کشور
فروش اینترنتی مایع سفید کننده 10 لیتری

مایع سفید کننده ۱۰ لیتری یا وایتکس مایع ای است زهرآگین که رنگ ان زرد و بو و عطر این مایع بی شمار زننده است . این مایع شامل هیپوکلریت یا naocl  می باشد. این مایع یا آب ژاول درصورتی که توسط آب گرم آمیخته شود گاز کلر را از خویش رها خواهد کرد. به مایع ذکرشده وایتکس یا مایع ژاول نیز می‌گویند.

فروش اینترنتی مایع سفید کننده 10 لیتری

استفاده های مایع وایتکس

استفاده های مایع وایتکس

بوزدا
گند زدا
رنگ زدایی
سپید کننده پارچه و خمیر کاغذ
ضد عفونی سزیجات
سفیدکاری کردن پوشاک در خانه ها

 

مارک های مایع سفید کننده ۱۰ لیتری در ابران

مارک های مایع سفید کننده 10 لیتری در ابران

مایع وایتکس به وسیله تولیدکننده های بسیاری ساخته و با مارک های گوناگون به بازار معاملات می رسانند اما در این موضع به چند نام‌تجاری معروفی که در عرصه این مایع تولیدات دارند اشاره مینماییم:

من
فرشتا
دامستوسش
تندیس

 

نرخ مایع وایتکس

نرخ مایع وایتکس

در خصوص نرخ فروش مایع بایستی خاطر نشان کرد با دقت به ماده‌های اولیه به درصد خلوصیت گوناگون که در گردآوری این کالا بهره گیری می شود مسبب می شود که انواع مارک ها به نرخ های متنوع این کالا را گردآوری و عازم بازار معاملات نمایند. ضمنا لیبل و جنس ظرف  و در پوشی هم که مایعات درون آن ریخته می شود نیز در نرخ گذاری کالا اثربخش و پراهمیت می باشد. اما طبق معمول نرخ مایع سفید کننده ۱۰ لیتری در بازار معاملات امروز ارزانتر از نوع ۱ لیتری می باشد.

بابت دریافت اطلاعات بیشتر و تخصصی تر به مشاوران و کارشناسان ما همقدم باشید تا خاطرجمع اقدام به خریداری مایع متناسب و با قیمت بسیار مناسب نمائید.

 

نمایندگان فروش مایع وایتکس در ایران

نمایندگان فروش مایع وایتکس در ایران

استعداد اخیر وایتکس در حقیقت این است که اضافه بر به رنگ سفیددرآوردن سبب از میان بردن انواع و اقسام چرک ها و کثیفی ها می شود که همین کار سبب وجه تمایز این کالا به نسبت به دگر محصولات همسان حاضر در بازار معاملات شده است.

همینطور مایع های سفیدکننده نوین این خصوصیت را دارند که موجب ازبین بردن بخش های بند کشی ها نیز می شوند.

انواع مایع وایتکس همینطور این خواص را دارند که موجب از میان بردن کثیفی و چرکها نیز بهره جویی می‌شوند و به اسم مایه عفونت زدا دست مورد استفاده قرار میگیرد در حقیقت حد اندکی از مایع وایتکس را با آب مخلوط میکنند و به عنوان مایه عفونت زدایی سطح ها و دست مورد بهره گیری قرار می‌دهند چون که کیفیت بسیار خوبی داشته و همینطور توان تمیز کنندگی بسیاری دارد و مخالف بی پروایی برای کثیفی و ناپاکی می باشد.

 

فروش مایع سفید کننده ۱۰ لیتری به سراسر کشور

صادرات ارزان ترین پودر رختشویی

فروشنده مایع سفید کننده ۱۰ لیتری در نظر دارد که این کالاها را به طور کلی و کلیدی در گنجایش بسته بندی های جوراجور و مختلف گردآوری کرده و در قابل استفاده ترین و معروفترین کیفیت بازارهای درونی و بیرونی بفرستد همینطور به وسیله نرخ های متناسب و نازل در گزینش مشتریان و استفاده کنندگان قرار دارد تا به نوعی هم مسبب جذب مشتریان و استفاده کنندگان شده و هم موجب شود که فروش و بهره گیری از این محصولات در بازارهای درونی و بیرونی رونق بسیاری پدید می‌آورند در حقیقت مایع وایتکس به جهت کیفیت بی نهایت خوبی که دارد به کشورهای خارجی صادر می‌شود.

وحید رشیدی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه چیرا شما را به خرید بهترین محصولات شوینده دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • 12 + 2 =
0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید