مجموعه چیرا شما را به خرید بهترین محصولات شوینده دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

تضمین خرید اسکاج عمده به زیر قیمت بازار

آنچه در این مقاله می خوانید...

تضمین خرید اسکاجاهمیت انتخاب و خرید اسکاج مناسبتضمین خرید اسکاج شامل چه مواردی می باشد؟چه مواردی در عمر مفید یک اسکاج موثر هستند؟عمر مفید یک اسکاج چه اهمیتی دارد؟
تضمین خرید اسکاج

تضمین خرید اسکاج

تضمین خرید اسکاج

اسکاج یکی از مواردی است که همه ما به صورت روزمره، به خصوص در هنگام شست و شوی ظروف، از آن استفاده می کنیم. لازم است که همواره در انتخاب و خرید اسکاج مورد استفاده ی خود نهایت دقت را به خرج دهیم. تضمین خرید اسکاج، به نحوی حکایت از کیفیت و طول عمر بالای آن دارد. برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه تضمین خرید اسکاج، با ما در ادامه این مطلب همراه باشید.

اهمیت انتخاب و خرید اسکاج مناسب

تضمین خرید اسکاج

در صورت عدم شستشوی مناسب ظروف، ممکن است مصرف غذا در آن ها و یا حتی دست زدن به آن ها موجبات انتقال بیماری به فرد را فراهم کند. با توجه به این نکته مهم، می توان این طور نتیجه گیری کرد که شستشوی تمیز ظرف ها بسیار مهم و حیاتی می باشد.

برای شستشوی درست و صحیح ظرف ها، علاوه بر مایع ظرفشویی مناسب، انتخاب اسکاج مناسب و با کیفیت نیز بسیار مهم است. عدم استفاده از اسکاج مناسب ممکن است باعث باقی ماندن آلودگی در ظرف ها شود . در صورت مصرف دوباره غذا در ظرف هایی که خوب تمیز نشده اند؛ امکان انتقال میکروب فراهم می شود.

تضمین خرید اسکاج، در حقیقت ضمانتی بر کیفیت، کارایی و طول عمر مفید بالای اسکاج می باشد.

تضمین خرید اسکاج شامل چه مواردی می باشد؟

تضمین خرید اسکاج

در یک تقسیم بندی کلی که پیش تر در همین متن ذکر کردیم؛ تضمین خرید اسکاج را به سه بخش کارایی، کیفیت و طول عمر تقسیم کردیم. اما هر یک از این موارد فوق الذکر، خود شامل زیر مجموعه هایی می باشد:

الف. کیفیت:

کیفیت یک اسکاج در حقیقت از دو عنصر اصلی ناشی می شود:

  1. استفاده از مواد اولیه مناسب و کاربردی: اسکاجی که از مواد اولیه با کیفیت، مناسب و کاربردی تهیه شود؛ در مقایسه با اسکاجی که از مواد اولیه نامناسب و درجه دو تهیه شده باشد؛ از کیفیت بالاتری برخوردار می باشد.
  2. تهیه و تولد تخصصی و حرفه ای: استفاده از مواد اولیه کاربردی و مناسب نقش مهم و به سزایی در کیفیت یک اسکاج دارد؛ اما به تنهایی نمی تواند ضامن کیفیت اسکاج باشد.

عامل دیگری که کیفیت یک اسکاج به آن وابسته می باشد؛ تهیه و تولید تخصصی و حرفه ای اسکاج است. اهمیت نحوه تولید اسکاج اگر از اهمیت مواد اولیه به کار رفته در تولید آن بیشتر نباشد؛ قطعا کمتر هم نیست.

اگر اسکاج ما به شکلی درست و دقیق تولید نشود؛ حتی با وجود استفاده از بهترین مواد اولیه، باز هم نمی توان آن را یک اسکاج با کیفیت قلمداد کرد.

پس وقتی از تضمین خرید اسکاج در سطح کیفیت صحبت می کنیم؛ در حقیقت منظورمان تولید شدن آن به بهترین نحو و از بهترین مواد اولیه می باشد.

ب.کارایی:

برعکس “کیفیت” که وابسته به مرحله تولید یک اسکاج است؛ وقتی در مورد “کارایی” صحبت می کنیم؛ در حقیقت به ویژگی ها و بهره وری اسکاج در مرحله کاربرد اشاره داریم.

به بیان ساده، منظور از کارایی اسکاج، این است که چقدر خوب وظیفه خود را انجام می دهد و آیا انتظارات ما را برآورده می کند یا خیر. در حقیقت، کارایی یک اسکاج در دو بُعد اصلی سنجیده می شود که عبارتند از:

  1. پاک کنندگی مناسب: پایه ای ترین و اولین انتظار ما از یک اسکاج، پاک کنندگی مناسب است. به نحوی که هیچ گونه آلودگی در ظرف هایی که با استفاده از آن شسته می شوند؛ باقی نماند. بنابراین، اولین معیار ما در سنجش کارایی یک اسکاج، قدرت پاک کنندگی آن می باشد.
  2. آسیب نزدن به ظروف: گفتیم که مهم ترین عنصر تعیین کننده کارایی یک اسکاج، پاک کنندگی آن می باشد. اما این نکته را هم نباید فراموش کنیم که ما به هیچ وجه تمایل نداریم که ظروف به قیمتِ آسیب دیدن و خراش برداشتن توسط اسکاج تمیز شوند. در نتیجه یک اسکاج با کارایی بالا، نباید به ظروف آسیب بزند.

پس وقتی از تضمین خرید اسکاج در سطح کارایی صحبت می کنیم؛ منظورمان پاک کنندگی بالای اسکاج و آسیب نزدن آن به ظروف می باشد.

ج. طول عمر مفید بالا:

قبل از هرچیز باید ببینیم منظور از طول عمر مفید بالای اسکاج چیست. طول عمر مفید اسکاج به مدت زمانی اشاره دارد که اسکاج کیفیت و کارایی خود را حفظ می کند و با همان سطح بهره وری اولیه کار می کند.

نکته قابل توجه این جاست که ممکن است بتوان یک اسکاج را حتی چندین سال نگاه داشت و استفاده کرد اما در گذر زمان کیفیت و کارایی خود را از دست خواهد داد؛ در نتیجه نمی توان این مدت را عمر مفید آن اسکاج قلمداد کرد.

عمر مفید یک اسکاج با کیفیت و کارایی بالا به طور معمول دو تا چند ماه در صورت استفاده درست می باشد. در این مرحله دو سوال مطرح می شود. سوال اول آن که:

چه مواردی در عمر مفید یک اسکاج موثر هستند؟

تضمین خرید اسکاج

به طور کلی بالا و پایین رفتن عمر مفید اسکاج به دو عامل اصلی وابسته است که یکی درونی و مربوط به مرحله ساخت است ؛ و عامل دوم بیرونی بوده و مربوط به مرحله استفاده می باشد.

اولین عامل موثر در طول عمر مفید یک اسکاج، کیفیت آن است. در این جا منظور از کیفیت هر دو بعد کیفیِ آن یعنی هم مواد اولیه و هم نحوه ساخت می باشد. هر چه مواد اولیه یک اسکاج بهتر باشند و نحوه ساخت آن حرفه ای تر باشد؛ طول عمر مفید اسکاج هم بالاتر خواهد بود.

اما این تنها عامل موثر بر طول عمر مفید یک اسکاج نیست. عامل دومی که طول عمر مفید یک اسکاج به آن وابسته است نحوه استفاده از آن است. به همین دلیل است که هرگز یک عمر مفید مطلق نمی توان برای یک اسکاج در نظر گرفت و فقط عمر مفید نسبی آن عنوان می شود.

آیا طول عمر مفید اسکاجی که بعد از هربار استفاده تمیز شود با طول عمر مفید اسکاجی که  هفته ای یک بار هم شسته نشود برابر خواهد بود؟ هرگز!

سوال دومی که در زمینه عمر مفید اسکاج مطرح می شود این است که:

 

عمر مفید یک اسکاج چه اهمیتی دارد؟

تضمین خرید اسکاج

پاسخ این سوال نسبتا واضح می باشد. هرچه عمر مفید یک اسکاج بالاتر باشد؛ به این معناست که شما مدت بیشتری می توانید از آن استفاده کنید و ناچار به خرید اسکاج دیگری در کوتاه مدت نخواهید بود. به بیان ساده تر، خرید یک اسکاج با عمر مفید بالا نسبتا به خرید یک اسکاج با عمر مفید پایین تر ( حتی اگر ارزان تر هم باشد) به صرفه تر است.

 

وحید رشیدی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه چیرا شما را به خرید بهترین محصولات شوینده دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید